ERJ-3RSFR10V
Mfr.Part #
ERJ-3RSFR10V
Datasheet
ERJ-3RSFR10V
Description
RES 0.1 OHM 1% 1/10W 0603
Stock
325298
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
100 mOhms
Supplier Device Package :
0603
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
ERJ-3RSFR10V
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD